Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "LXVII SESJA RADY MIEJSKIEJ MIĘDZYCHODU - 28.03.2023 r.".
Uchwała w sprawie zmiany Uchwały Nr LXIII/547/2022 Rady Miejskiej Międzychodu z dnia 20 grudnia 2022 roku w sprawie uchwały budżetowej na rok 2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | za |
2 | Zbigniew Pawlak | za |
3 | Antoni Taczanowski | za |
4 | Karolina Wicenty | za |
5 | Piotr Ciesielski | za |
6 | Ryszard Sulej | za |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Dariusz Nowak | za |
9 | Artur Wylegała | za |
10 | Wojciech Szychowiak | za |
11 | Jacek Barkowski | za |
12 | Janusz Skorupa | za |
13 | Krzysztof Lamcha | za |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Międzychód na lata 2023-2028.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | za |
2 | Zbigniew Pawlak | za |
3 | Antoni Taczanowski | za |
4 | Karolina Wicenty | za |
5 | Piotr Ciesielski | za |
6 | Ryszard Sulej | za |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Dariusz Nowak | za |
9 | Artur Wylegała | za |
10 | Wojciech Szychowiak | za |
11 | Jacek Barkowski | za |
12 | Janusz Skorupa | za |
13 | Krzysztof Lamcha | za |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie określenia sezonu kąpielowego oraz określenia wykazu kąpielisk w gminie Międzychód w 2023 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | za |
2 | Zbigniew Pawlak | za |
3 | Antoni Taczanowski | za |
4 | Karolina Wicenty | za |
5 | Piotr Ciesielski | za |
6 | Ryszard Sulej | za |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Dariusz Nowak | za |
9 | Artur Wylegała | za |
10 | Wojciech Szychowiak | za |
11 | Jacek Barkowski | za |
12 | Janusz Skorupa | za |
13 | Krzysztof Lamcha | za |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie wystąpienia z wnioskiem do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za pośrednictwem Wojewody Wielkopolskiego w przedmiocie zmiany rodzaju urzędowych nazw miejscowości "Kamionna Folwark – część wsi Kamionna" na "Kamionna Folwark – wieś", "Mierzynek – część wsi Mierzyn" na "Mierzynek – wieś", "Muchocinek – przysiółek wsi Muchocin" na "Muchocinek – osada", "Puszcza – przysiółek wsi Przedlesie" na "Puszcza – osada", "Wiktorowo – część wsi Kamionna" na "Wiktorowo – wieś".
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | za |
2 | Zbigniew Pawlak | za |
3 | Antoni Taczanowski | za |
4 | Karolina Wicenty | za |
5 | Piotr Ciesielski | za |
6 | Ryszard Sulej | za |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Dariusz Nowak | za |
9 | Artur Wylegała | za |
10 | Wojciech Szychowiak | za |
11 | Jacek Barkowski | za |
12 | Janusz Skorupa | za |
13 | Krzysztof Lamcha | za |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Wniosek o wykreślenie z załącznika nr 2 do uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (Ul. Wigury) z paragrafu nr 1 ust. 4.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | za |
2 | Zbigniew Pawlak | za |
3 | Antoni Taczanowski | za |
4 | Karolina Wicenty | za |
5 | Piotr Ciesielski | za |
6 | Ryszard Sulej | za |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Dariusz Nowak | za |
9 | Artur Wylegała | za |
10 | Wojciech Szychowiak | za |
11 | Jacek Barkowski | za |
12 | Janusz Skorupa | za |
13 | Krzysztof Lamcha | za |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.1 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (Ul. Wigury).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 13 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | przeciw |
2 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
3 | Antoni Taczanowski | przeciw |
4 | Karolina Wicenty | przeciw |
5 | Piotr Ciesielski | przeciw |
6 | Ryszard Sulej | przeciw |
7 | Wojciech Mamet | przeciw |
8 | Dariusz Nowak | przeciw |
9 | Artur Wylegała | przeciw |
10 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
11 | Jacek Barkowski | przeciw |
12 | Janusz Skorupa | przeciw |
13 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.2 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (Ul. Wigury).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 13 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | przeciw |
2 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
3 | Antoni Taczanowski | przeciw |
4 | Karolina Wicenty | przeciw |
5 | Piotr Ciesielski | przeciw |
6 | Ryszard Sulej | przeciw |
7 | Wojciech Mamet | przeciw |
8 | Dariusz Nowak | przeciw |
9 | Artur Wylegała | przeciw |
10 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
11 | Jacek Barkowski | przeciw |
12 | Janusz Skorupa | przeciw |
13 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.3.1 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (Ul. Wigury).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 13 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | przeciw |
2 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
3 | Antoni Taczanowski | przeciw |
4 | Karolina Wicenty | przeciw |
5 | Piotr Ciesielski | przeciw |
6 | Ryszard Sulej | przeciw |
7 | Wojciech Mamet | przeciw |
8 | Dariusz Nowak | przeciw |
9 | Artur Wylegała | przeciw |
10 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
11 | Jacek Barkowski | przeciw |
12 | Janusz Skorupa | przeciw |
13 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.3.2 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (Ul. Wigury).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 13 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | przeciw |
2 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
3 | Antoni Taczanowski | przeciw |
4 | Karolina Wicenty | przeciw |
5 | Piotr Ciesielski | przeciw |
6 | Ryszard Sulej | przeciw |
7 | Wojciech Mamet | przeciw |
8 | Dariusz Nowak | przeciw |
9 | Artur Wylegała | przeciw |
10 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
11 | Jacek Barkowski | przeciw |
12 | Janusz Skorupa | przeciw |
13 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.3.3 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (Ul. Wigury).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 13 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | przeciw |
2 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
3 | Antoni Taczanowski | przeciw |
4 | Karolina Wicenty | przeciw |
5 | Piotr Ciesielski | przeciw |
6 | Ryszard Sulej | przeciw |
7 | Wojciech Mamet | przeciw |
8 | Dariusz Nowak | przeciw |
9 | Artur Wylegała | przeciw |
10 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
11 | Jacek Barkowski | przeciw |
12 | Janusz Skorupa | przeciw |
13 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.1.1 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (Ul. Wigury).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
1 | 0 | 12 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | przeciw |
2 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
3 | Antoni Taczanowski | przeciw |
4 | Karolina Wicenty | przeciw |
5 | Piotr Ciesielski | przeciw |
6 | Ryszard Sulej | przeciw |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Dariusz Nowak | przeciw |
9 | Artur Wylegała | przeciw |
10 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
11 | Jacek Barkowski | przeciw |
12 | Janusz Skorupa | przeciw |
13 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.1.2 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (Ul. Wigury).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
0 | 0 | 13 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | przeciw |
2 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
3 | Antoni Taczanowski | przeciw |
4 | Karolina Wicenty | przeciw |
5 | Piotr Ciesielski | przeciw |
6 | Ryszard Sulej | przeciw |
7 | Wojciech Mamet | przeciw |
8 | Dariusz Nowak | przeciw |
9 | Artur Wylegała | przeciw |
10 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
11 | Jacek Barkowski | przeciw |
12 | Janusz Skorupa | przeciw |
13 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (Ul. Wigury).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Grzegorz Kurek | za |
2 | Zbigniew Pawlak | za |
3 | Antoni Taczanowski | za |
4 | Karolina Wicenty | za |
5 | Piotr Ciesielski | za |
6 | Ryszard Sulej | za |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Dariusz Nowak | za |
9 | Artur Wylegała | za |
10 | Wojciech Szychowiak | za |
11 | Jacek Barkowski | za |
12 | Janusz Skorupa | za |
13 | Krzysztof Lamcha | za |
14 | Adam Dobkowicz | nieobecny |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |