Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXIX SESJA RADY MIEJSKIEJ MIĘDZYCHODU - 03.12.2020 r.".
Uchwała zmieniająca Uchwałę Nr XVIII/174/2019 Rady Miejskiej Międzychodu z dnia 17 grudnia 2019 roku w sprawie uchwały budżetowej na rok 2020.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Międzychód na lata 2020-2026.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi na Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzychodzie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na otrzymywanie przez niepubliczne przedszkola, prowadzone na terenie Gminy Międzychód przez osoby fizyczne lub osoby prawne inne niż Gmina Międzychód, dotacji w wysokości wyższej niż określona w ustawie o finansowaniu zadań oświatowych.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2021.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych na lata 2021 - 2024.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.1 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.2 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.3 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.4 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.5 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.6 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.7 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 1.8 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.1 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.2 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.3 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.4 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.5 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.6 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.7 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uwaga nr 2.8 do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | przeciw |
3 | Zbigniew Pawlak | przeciw |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | przeciw |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | przeciw |
11 | Wojciech Szychowiak | przeciw |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | przeciw |
14 | Krzysztof Lamcha | przeciw |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – obręb Gorzyń (część strefy przemysłowej, dz. nr 24/12).
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | przeciw |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | przeciw |
5 | Karolina Wicenty | przeciw |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | przeciw |
8 | Wojciech Mamet | przeciw |
9 | Dariusz Nowak | przeciw |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | przeciw |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Nieuwzględnienie Uwagi nr 1 do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Międzychód.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
10 | Dariusz Nowak | za |
11 | Artur Wylegała | za |
12 | Wojciech Szychowiak | za |
13 | Jacek Barkowski | za |
14 | Janusz Skorupa | za |
15 | Krzysztof Lamcha | za |
Nieuwzględnienie Uwagi nr 2 do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Międzychód.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
10 | Dariusz Nowak | za |
11 | Artur Wylegała | za |
12 | Wojciech Szychowiak | za |
13 | Jacek Barkowski | za |
14 | Janusz Skorupa | za |
15 | Krzysztof Lamcha | za |
Nieuwzględnienie Uwagi nr 3 do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Międzychód.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
10 | Dariusz Nowak | za |
11 | Artur Wylegała | za |
12 | Wojciech Szychowiak | za |
13 | Jacek Barkowski | za |
14 | Janusz Skorupa | za |
15 | Krzysztof Lamcha | za |
Nieuwzględnienie Uwagi nr 4 do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Międzychód.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
10 | Dariusz Nowak | za |
11 | Artur Wylegała | za |
12 | Wojciech Szychowiak | za |
13 | Jacek Barkowski | za |
14 | Janusz Skorupa | za |
15 | Krzysztof Lamcha | za |
Nieuwzględnienie Uwagi nr 5 do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Międzychód.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
10 | Dariusz Nowak | za |
11 | Artur Wylegała | za |
12 | Wojciech Szychowiak | za |
13 | Jacek Barkowski | za |
14 | Janusz Skorupa | za |
15 | Krzysztof Lamcha | za |
Nieuwzględnienie Uwagi nr 6 do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Międzychód.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
10 | Dariusz Nowak | za |
11 | Artur Wylegała | za |
12 | Wojciech Szychowiak | za |
13 | Jacek Barkowski | za |
14 | Janusz Skorupa | za |
15 | Krzysztof Lamcha | za |
Nieuwzględnienie Uwagi nr 7 do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Międzychód.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
10 | Dariusz Nowak | za |
11 | Artur Wylegała | za |
12 | Wojciech Szychowiak | za |
13 | Jacek Barkowski | za |
14 | Janusz Skorupa | za |
15 | Krzysztof Lamcha | za |
Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Międzychód.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
10 | Dariusz Nowak | za |
11 | Artur Wylegała | za |
12 | Wojciech Szychowiak | za |
13 | Jacek Barkowski | za |
14 | Janusz Skorupa | za |
15 | Krzysztof Lamcha | za |