Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXI SESJA RADY MIEJSKIEJ MIĘDZYCHODU - 25.02.2020 r.".
Uchwała zmieniająca Uchwałę Nr XVIII/174/2019 Rady Miejskiej Międzychodu z dnia 17 grudnia 2019 roku w sprawie uchwały budżetowej na rok 2020.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Ryszard Sulej | za |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Włodzimierz Minge | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Wojciech Szychowiak | za |
11 | Jacek Barkowski | za |
12 | Janusz Skorupa | za |
13 | Krzysztof Lamcha | za |
14 | Piotr Ciesielski | nieobecny |
15 | Artur Wylegała | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Międzychód na lata 2020-2026.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Ryszard Sulej | za |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Włodzimierz Minge | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Wojciech Szychowiak | za |
11 | Jacek Barkowski | za |
12 | Janusz Skorupa | za |
13 | Krzysztof Lamcha | za |
14 | Piotr Ciesielski | nieobecny |
15 | Artur Wylegała | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (dz. nr 1295, 1297/1, 1297/27, 1297/28).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Ryszard Sulej | za |
7 | Wojciech Mamet | za |
8 | Włodzimierz Minge | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Wojciech Szychowiak | za |
11 | Jacek Barkowski | za |
12 | Janusz Skorupa | za |
13 | Krzysztof Lamcha | za |
14 | Piotr Ciesielski | nieobecny |
15 | Artur Wylegała | nieobecny |