Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XV SESJA RADY MIEJSKIEJ MIĘDZYCHODU - 01.10.2019 r.".
Uchwała zmieniająca Uchwałę Nr III/23/2018 Rady Miejskiej Międzychodu z dnia 18 grudnia 2018 roku w sprawie uchwały budżetowej na rok 2019.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Międzychód na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | przeciw |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie nadania urzędowych nazw ulic we wsi Łowyń.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Łowyń (przy drodze wojewódzkiej nr 160).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzychód – dla części obrębu Międzychód (teren „GS”).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie przyjęcia programu „Międzychodzka Karta Seniora".
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Międzychodzkiemu na zakup endoskopu dla Szpitala w Międzychodzie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmiany statutu Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzychodzie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie wyodrębnienia Środowiskowego Domu Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie ze struktur Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzychodzie, utworzenia odrębnej jednostki organizacyjnej Gminy Międzychód pod nazwą Środowiskowy Dom Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie nadania statutu Środowiskowego Domu Samopomocy im. Świętego Jana Pawła II w Międzychodzie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |
Uchwała w sprawie udzielenia dotacji z budżetu gminy Międzychód na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy budynku mieszkalnym położonym w Międzychodzie przy ul. Rynkowej 6.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Dobkowicz | za |
2 | Grzegorz Kurek | za |
3 | Zbigniew Pawlak | za |
4 | Antoni Taczanowski | za |
5 | Karolina Wicenty | za |
6 | Piotr Ciesielski | za |
7 | Ryszard Sulej | za |
8 | Wojciech Mamet | za |
9 | Dariusz Nowak | za |
10 | Artur Wylegała | za |
11 | Wojciech Szychowiak | za |
12 | Jacek Barkowski | za |
13 | Janusz Skorupa | za |
14 | Krzysztof Lamcha | za |
15 | Włodzimierz Minge | nieobecny |